Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka od: 100.00 PLN

Zestaw pasków qLabs® do pomiaru PT i INR w analizatorach z rodziny qLabs®. Indywidualnie pakowane w hermetyczne folie, długo zachowują ważność. Jednorazowe paski przeznaczone są dla pacjentów do samodzielnej kontroli krzepliwość i wykorzystania w placówkach zdrowotnych.

Zestaw zawiera:

48 pasków qLabs® PT-INR
Polska instrukcja obsługi

Najważniejsze cechy

Zakres pomiarowy: INR pomiędzy 0,5 a -7,5
Próbka: 10 μL Świeża krew z palca.

Do wykonania testu wystarcza kropla krwi pełnej z opuszka palca. Bardzo łatwa procedura pomiaru, nie wymaga dodatkowych przygotowań. Wystarczy wsunąć pasek do urządzenia, postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie i nałożyć próbkę bezpośrednio z nakłucia.

Micropoint qLabs® to nowoczesny system do szybkiego i precyzyjnego badania czasu protrombinowego – PT i oznaczenia wskaźnika INR z krwi z palca. Aparat do pomiaru INR jest łatwy i prosty w obsłudze, aby pacjent mógł wykonać samodzielnie badanie krzepliwości krwi. Analizator qLabs® oferuje wyniki o jakości laboratoryjnej, dostępne w ciągu kilku minut, tak w punkcie opieki, jak i w domu.

Jednorazowe paski testowe są pakowane indywidualnie w hermetyczne opakowania foliowe, które zabezpieczają pasek przed wilgocią oraz pozwalają na wysoką jakość uzyskiwanych wyników, na równi z badaniami w laboratorium. Dodatkowo paski pakowane indywidualnie można wykorzystywać przez cały okres przeznaczony do użytku, maksymalny termin ważności pasków to 18 miesięcy. Dzięki temu testów nie trzeba zużywać w jak najkrótszym czasie po otwarciu opakowania zbiorczego. Paski testowe można trzymać w temperaturze pokojowej.

Zaawansowana technologia produkcji pasków testowych pozwoliła na zastosowanie dodatkowej kontroli jakości testu qLabs® Q-1, zabezpiecza przed podawaniem nieprawdziwych wyników badania.

Każdy pasek testowy zawiera:

Kanał z odczynnikiem: Rekombinowana ludzka tromboplastyna.
Kanał kontrolny: Trombina - pokazuje predefiniowane czasy krzepnięcia dla kontroli.
Oba kanały: Środek zobojętniający heparynę.

Paski należy przechowywać w temperaturze poniżej 32° C do końca okresu przydatności do użycia.
Testy paskowe INR należy zużyć w ciągu 10 minut od otwarcia opakowania foliowego.

UWAGA!
Wyłącznie monitory INR qLabs® firmy Micropoint , zakupione w oficjalnej dystrybucji firmy Red Med, będą posiadać oprogramowanie które, będzie działało na systemie Windows 10 a także na wersjach starszych, oraz będzie aktualizowane. Na rynku są dostępne modele stare qLabs, które mają stare oprogramowanie, które nie działa poprawnie z Windows XP, Windows 7 i nie działa w ogóle z Windows 8 i Windows 10.

Oprogramowanie do sczytywania i drukowania wyników, które będzie także służyło do wysyłania wyników do systemu www.INR24.eu będzie miało kontrole numerów seryjnych, wyłącznie sprzedawanych przez firmę RedMed i przez jej sieć sub dystrybutorów, i nie będą obsługiwać urządzeń zakupionych poza oficjalną siecią dystrybucyjną producenta Micropoint w Polsce.

Prosimy o rozważne zakupy.